Author Topic: Zdravo svima!  (Read 2142 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unimatrix 01

• Guest
Zdravo svima!
« on: December 19, 2011, 00:33:11 AM »
Zdravo svima,

Zelim da vam se predstavim kao novi moderator ovog dijela foruma. Pristao sam na to jer je to od mene trazeno, a takodjer jer zelim da doprinesem WikiLeaks-u.
Potrudicu se da budem sto je vise moguce objektivan i iz tog razloga se necu previse mijesati u vase rasprave.

Pozdrav!

ariana

• Guest
Re: Zdravo svima!
« Reply #1 on: December 19, 2011, 00:46:35 AM »
Bok, Unimatrix!

Hvala što si nam se ukratko predstavio. Voda i ja smo ovdje već od samog osnutka foruma i mislim da će s nama biti lako ostati objektivan. Osim toga, vodi nas isti cilj - doprinijeti ciljevima WikiLeaksa širenjem točnih i provjerenih informacija i, naravno, općenito pružati podršku. 

pozzzzzz  :)
« Last Edit: December 19, 2011, 01:00:13 AM by ariana »

Voda

• Guest
« Reply #2 on: December 19, 2011, 09:25:18 AM »
Pozdrav Unimatrix

nisam shvatila tvoju poruku, o čemu se tu radi?
Tko je od tebe što tražio i zašto si na to pristao  ??? jer tvoje riječi zvuče kao neka prisila i neka neugoda  ???. Sama sam bila admin ovog foruma i moderator ovog boarda jer govorim hrvatski i slovenski jezik a to se očekuje i od svih slijedećih moderatora jer je takav naziv boarda. Nikada se ne bih uhvatila nečega što smatram da mi stvara neugodu na bilo koji način.
Wikileaks je organizacija koja se bori za istinu, transparentnost, slobodu mišljenja i govora. Od svakog volontera moralno se očekuje da bude isto takav, te stvaranje neugode nikako ne doprinosi Wikileaksu, niti je u duhu ove organizacije.
« Last Edit: December 19, 2011, 09:27:22 AM by Voda »

Unimatrix 01

• Guest
« Reply #3 on: December 19, 2011, 09:42:06 AM »
Zdravo Voda,

Nije mi jasno na cemu se zasnivaju izrazi "prisila" i "neugoda"?
I zasto te izraze pominjes nekoliko puta u svom postu?

Nema nikakve prisile, to mogu da garantujem, jer nisam tip covjeka koji bi dozvolio bilo kome da me prisiljava na bilo sta, cak ni za ideale. :)

Nisam upoznat sa povjescu ovog foruma jer sam tu potpuno nov, ne samo na ovom dijelu board-a, vec uopste.

Poz..

ariana

• Guest
« Reply #4 on: December 19, 2011, 09:49:06 AM »
Pa zbog ovog valjda:

Pristao sam na to jer je to od mene trazeno...

Ali, nebitno, nemojmo sad nastavljati ovu diskusiju.

Voda

• Guest
« Reply #5 on: December 19, 2011, 09:53:35 AM »
Zdravo svima,

Pristao sam na to jer je to od mene trazeno, a takodjer jer zelim da doprinesem WikiLeaks-u.

Pozdrav!

Ova me je Vaša rečenica navela na pomisao da se osjećate nelagodno jer se unaprijed ispričavate. S obzirom da ne govorite hrvatski jezik, kao ni slovenski, Vaše moderiranje ne može doprinijeti Wikileaksu.

Unimatrix 01

• Guest
« Reply #6 on: December 19, 2011, 10:24:06 AM »
Hmm.. Cudan nacin polemike. Meni vise lici na izazov nepotrebnog sukoba, ali nije bitno. Hajde da to ostavimo na tome, jer po mom misljenju nema razloga za raspravu.

Poz.